DRIVE 2020 – WATER
Over strategieën om consumenten te verleiden tot een meer bewuste en doordachte consumptie van drinkwater.
21 Oct 2020 - 11:00 - 13:00
Tijdens Design Research & Innovation festival DRIVE zette CLICKNL elke dag een twee uur durend programma voor jullie neer. Over strategieën om consumenten te verleiden tot een meer bewuste en doordachte consumptie van drinkwater.
Vanuit de Effenaar in Eindhoven toonden we jullie elke dag state-of-the-art projecten op het gebied van creatieve industrie, kennis en innovatie. Het online publiek, kon zelf ook actief deelnemen aan de sessies, vragen stellen en kennismaken met de sprekers of andere deelnemers.
Hoe kunnen we de perceptie van water veranderen? Met Anouk van de Poll over de Embassy of Water, en René Kemp (Maastricht University) over zijn nieuwe onderzoek.
Locaties
Virtual